Nëna me gurë në veshka nuk e kishte idenë se ishte shtatzënë derisa lindi në tualet

e postuar më at 09:08
132 0

Një grua që vuante nga dhimbje intensive për të cilat mendonte se shkaktoheshin nga gurët në veshka, papritmas lindi kur u ul në tualet. Melissa Surgecoff nuk kishte ide se ishte shtatzënë derisa djali i saj i porsalindur ra brenda në tualet.

38-vjeçarja nga Boston mendoi se dhimbjet e saj agonuese ishin për shkak të gurëve në veshka, kështu që ajo ishte ulur në tokë pasi gjeti një farë lehtësimi. Melissa i kishte kërkuar të fejuarit të saj Donnie Campbell, 37 vjeç, të telefononte urgjencën dhe të raportonte se po kalonte një krizë nga veshkat, po vuante nga dhimbjet e tmerrshme. Ajo tha se papritmas ndjeu dhe nxitoi në tualet duke menduar se do nxirrte gurin nga veshka sipas Mirror.

Donnie shkoi të tualet pasi dëgjoi të bërtiturat e bashkëshortes dhe pa që ishin bërë prindër të një djali. Babai i ri i habitur arriti të pastronte djalin e tij duke përdorur të njëjtën teknikë që kishte parë në shfaqjet televizive me foshnja.

Kur ambulanca me punonjësit e shëndetësisë erdhën, ata prisnin të gjenin një pacient me gur në veshka, kështu që u tronditën kur gjetën çiftin me një foshnjë të porsalindur.

Nëna dhe foshnja u dërguan me urgjencë në spital ku djali i cili është quajtur Liam, u kontrollua dhe ishte i shëndetshëm, përveç anemisë së lehtë.

Melissa tha se ajo kishte vuajtur prej kohësh nga periodat e parregullta dhe i vuri fajin gjithashtu shtimit të peshës që nuk kishte arritur ta kuptonte se ishte shtatzënë.

 

nga kategoria