Në sheshin “Maqedonia” në Shkupit rrëzohet makina për pastrim

e postuar më at 11:45
131 0

Gjatë mëngjesit të sotëm, në qendër të Shkupit është rrëzuar makina për pastrim.

Sipas informacioneve, makina ka rënë në gropën e cila është shkaktuar nga prishja e pllakave në qendër.

Për rasti, janë thirrur ekipe të Ministrisë së Punëve të Brendshme të cilët janë duke kryer kontroll.

Nuk ka persona të lënduar, por kjo nuk është hera e parë që rrëzohet automjet në qendrën e Shkupit, si pasojë e prishjes së pllakave.

 

nga kategoria

Një vit nën maska!

Posted by - 20/03/2021 0
“Normalja e re” u bë e përditshmja jonë, jetë nën maska dhe nën apele të vazhdueshme për mbrojtje, larjen e…