Muhamed Sejdini rizgjidhet kryetar i FFMV-së

e postuar më at 14:11
129 0

Muhamed Sejdini fitoi mandat të ri katërvjeçar, kryetari i deritanishëm i Federatës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut.

Sejdini mbetet në krye të “Shtëpisë së futbollit” pasi që në Mbledhjen e sotme zgjedhore mori besimin e delegatëve të pranishëm në “Alecander Palace”.

Në Mbledhjen e sotme zgjedhore, nga Agjencia për të rinj dhe sport, i pranishëm ishte zv. drejtori, Avni Rustemi, ndërsa nga Komiteti Olimpik i Maqedonisë së Veriut i pranishëm ishte sekretari gjeneral Sasho Popovski./Smartnews/

nga kategoria

Salaaaaah, tjetër gol në derbin Arsenal – Liverpool

Posted by - 03/04/2021 0
https://twitter.com/DamnStraightFam?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1378444230176206855%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Findeksonline.net%2Fsalaaaaah-tjeter-gol-n1e-derbin-arsenal-liverpool%2F Golin për 2 me 0 e shënoi sulmuesi egjiptian, Momo Salah në minutë e 68’të, shkruan IndeksOnline   Kujtojmë…