Moti sot, temperatura deri në 21 gradë

e postuar më at 07:09
114 0

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me periudha dielli dhe kushte për shi të dobët lokal. Do të fryj erë e dobët veriore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 7 gradë, derisa ajo maksimale do të arrij prej 11 deri në 21 gradë Celsiusë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira dhe periudha dielli dhe me erë të dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 4 ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 18 gradë Celsiusë.

J X

nga kategoria