Moti sot në Maqedoninë e Veriut

e postuar më at 07:21
116 0

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në pjesën jugore të vendit do të ketë rritje të lagështisë.

 

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 10 deri 15 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti do të jetë me diell, ndërsa do të ketë edhe reshje të shiut.

J X

nga kategoria