Moti sot në Maqedoninë e Veriut

e postuar më at 08:30
167 0

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri në 8 gradë.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 5 deri në 13 gradë celsius.

Ditën e hënë pritet të ketë mot të qëndrueshëm me rritje të temperaturave.

J X

nga kategoria

pg slot