Moti sot në Maqedoninë e Veriut

e postuar më at 07:24
109 0

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare

 

Gjithashtu do të fryjë erë mesatare, nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 14 deri 23 gradë celcius.

Nesër dhe gjatë fundjavës meteorologët parashikojnë ndryshim të motit. Ata thonë se do të ketë reshje të shiut në disa vende.

J X

nga kategoria