Morena Taraku festoi ditëlindjen pothuajse lakuriq…

e postuar më at 09:34
352 0

Morena Taraku e ka festuar ditëlindjen e saj kurse me anë të një postimi në Instagram ka treguar vilën e saj të mrekullueshme ku jeton

Moran Taraku ka festuar ditëlindjen.

Bukuroshja kosovare, e cila tashmë e ka bërë shtëpi të dytë Stambollin në Turqi, ka treguar paksa nga shtëpia e saj dhe mrekullitë e saj.

“Brenda botës sime të mrekullive”, ka shkruar Morena por që ajo nuk ka treguar se sa vite ka mbushur edhe pse kishte një torte aty.

Kujtojmë që Morena ka lindur më 1 prill të vitit 1993 kështu që i bie se i ka 28 vite. /GazetaExpress/

 

nga kategoria

pg slot