Morena Taraku debuton me stil të ri flokësh, por fokusi është në pjesën e pasme të fizikut të saj

e postuar më at 19:47
460 0

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, njihet në përgjithësi për stilin ekstravagant.

Ajo në rrjete social është tejet aktive, duke ndarë imazhe nga jeta luksoze, përfshirë edhe udhëtimet.

Së fundmi ajo ka vendosur që të lë gojëhapur 1.1 milion ndjekësit e saj, përmes paraqitjes së radhës.

Bukuroshja brune u shfaq me stil të ri të flokëve, duke i shkurtuar ato deri nën vesh.

Në imazhin tjetër që ajo kishte shpërndarë, shihej duke marrë poza atraktive para pasqyrës, teksa në rënd të parë vuri të pasmet e formësuara.

“Money” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Fero.

J X

nga kategoria

pg slot