Connect with us

Gosip

Mod turns ‘Counter-Strike’ into a ‘Tekken’ clone with fighting chickens

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam.

Published

on

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur.

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur.

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

“Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat”

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus.

Nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Gosip

Bien ankesat / Ndeshja KF Gostivari-Llokomotiva Pehçevo regjistrohet me rezultatin 1-0

Published

on

By

Open-TV sapo ka marrë vesh se ndeshja KF Gostivari-Llokomotiva Pehçevo është regjistruar me rezultatin e arritur në fundjavën e kaluar, pra 1-0. Kështu ka vendosur sot Komisioni Garues pranë FFM-së.

Gjithashtu edhe lojtari Gordijan Hristov ka dal i pastër me regjistrimin e klubeve.

Skuadrat e Vardarit dhe Llokomotivës ishin ankuar për këtë rast, por duket se ka qenë e kot, pasi Gostivari ka dalë i pastër në këtë rast.

Ky problem ishte ngritur për kinse paraqitjen e diskutueshme të lojtarit Gordian Hristovski në ndeshjen e xhiros së parë pranverore të LDFM kundër Lokomotivës së Pehçevës./Open-TV/

Continue Reading

Gosip

U përfolën për një konflikt, Einxhel flet për Kejvinën dhe skandalin e saj në BBVA

Published

on

By

Në një debat e sipër mes dy vajzave u tha se situata kishte kaluar edhe në një përleshjes fizike, megjithatë kjo duket se i takon të kaluarës.

Pak javë më parë Kejvina e cila u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, u përjashtua nga ky format pasi e njëjta kishte përdorur dhunë ndaj banorit tjetër, Luiz Ejllit duke e goditur me shuplakë.

Pamjet u bën virale dhe modelja pas përjashtimit është tërhequr nga paraqitjet publike madje edhe ka mbyllur rrjetin social, Instagram.L

Për gjitha këto, Einxhel u pyet në emisionin “Zemër Luana”, e cila tha se modeles ia uron gjitha të mirat dhe ta kalojë këtë situatë.Reklama

“Uroj të jetë mirë dhe ta ketë kaluar këtë momentin e vështirë e ndodhur së fundmi, jemi njerëz bëjmë gabime dhe në rritje mësojmë nga gabimet tona dhe përmirësohemi, uroj që të jetë edhe ky rasti”, u shpreh Einxhel.

Prezantuesja ishte e shoqëruar edhe nga partneri i saj, DJ Dagz dhe dyshja folën edhe për marrëdhënien e tyre dhe jetën si prindër.

Continue Reading

Gosip

‘Girls Trip’ already surpasses ‘Rough Night’ in opening weekend

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem.

Published

on

By

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur.

“Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat”

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus.

Nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur.

Continue Reading

TOP Lajme