Ministri Vitia tregon se kush do vaksinohen të parët në Kosovë

e postuar më at 19:51
123 0

Ai tregoi që këtë javë fillon vaksinimi ndërsa prioritet kryesor është personeli shëndetësor.

“Qytetarë të dashur me duhet te theksoj se në ditët javët në muajt në vazhdim duhet të bëjmë respektimin rigoroz të masave.

Për veten dhe për të tjerët, për të gjitha kategoritë e tjera, të cilët mund ti humbasin në çdo moment nëse nuk jemi të kujdesshëm”.

J X

nga kategoria