Mimoza Mustafa: Unë dhe Shkumbini u martuam për interes…

e postuar më at 13:02
229 0

Së fundmi, Mimoza Mustafa ka treguar se cilat janë ‘5 datat’ më të rëndësishme në jetën e saj.

Përballë Liberta Spahiut, këngëtarja tregoi se ajo dhe burri i saj Shkumbin Kryeziu u martuan për interes dhe përveç kësaj rrëfeu se pse nuk kanë bërë dasmë.

Në videon më poshtë ju mund të kuptoni shumëçka rreth Mimozës – jetës dhe karrierës së saj.

nga kategoria

pg slot