“Më mungon zemra ime” – A po ia dedikon Arsimi këto fjalë Anës?

e postuar më at 12:22
163 0

Pas daljes nga programi “Për’puthen”, Arsim Abdulli, u përfol se kishte nisur një lidhje dashurie me ish-konkurrenten, Ana Lleshi.

E ftuar në “Top Albania Radio”, ajo vendosi që të konfirmonte romancën e saj duke thënë: “Ku ka zë, nuk është pa gjë”.

Madje duket se ata nuk duan që të fshihen më nga publiku, pasi ata janë parë herë pas here më shoqërinë e njëri-tjetrit. Gjithashtu ata u kapën mat kur Arsimi po udhëtonte për te djali, e Ana e shoqëroi në aeroport.

Pak ditë larg njëri-tjetrit, ish-konkurrenti i

Së fundmi, Arsimi ka bërë një mini-intervistë me ndjekësit, të cilët i kanë bërë pyetje të ndryshme. I pyetur nga ndjekësit në “Instastory” se cili person në Tiranë i mungon më shumë, ish-konkurrenti liston të parën “zemrën e tij”, ndërsa më pas djemtë e “Për’puthen” që i ka bërë shokë.

Por, atë nisën ta pyesin shumë ndjekës se cila është “zemra e tij”, ndaj Arsimi u përgjigj: “Do ta zbuloni kur të vijë koha dhe pyetjet me Anën do të sqarohen”.

Pak ditë larg njëri-tjetrit, ish-konkurrenti i

nga kategoria

pg slot