Mbi 1 milion dollarë për një postim, kush e kryeson listën e të famshmëve më të paguar në Instagram

e postuar më at 11:07
124 0

“Instagram Rich List” përmban emrat më të mëdhenj në Hollywood nga The Rock te Beyonce.

Listën e të pasurve në Instagram vitin e kaluar e kryesonte Kylie Jenner, e cila këtë vit fiton rreth $986,000 për një postim të sponsorizuar.

Megjithatë, ajo është rrëzuar nga froni dhe tani, numri një i momentit është “The Rock”, aktori Dwayne Johnson, i cili merr $1,015,000 për postim.

nga kategoria