Maqedoni: Dje 11 shkelje të orës policore, 499 gjoba për mosmbajtje të maskave

e postuar më at 11:43
187 0

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni njofton se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi.

 

 

Nga kjo ministri thonë se mbrëmë janë konstatuar 11 shkelje të orës policore, ndërsa janë dhënë edhe 499 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse.

MPB ju bën thirrje qytetarëve që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, për parandalimin e COVID-19

J X

nga kategoria

pg slot