Makina rrotullohet 5 herë, pilotja shpëton për mrekulli (Video)

131 0

Një skenë tipike filmash është regjistruar gjatë një gare në Arabinë Saudite.

Claudia Hurtgen, një pilote e kategorisë “Extreme E”, ka shpëtuar për mrekulli pas një aksidenti dramatik.

Makina e saj u rrotullua 5 herë gjatë garës në Arabinë Saudite, por fatmirësisht dhe çuditërisht, 49-vjeçarja pati vetëm një plagë në gjuhë nga aksidenti.

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria