“Mafia”, Spasovski: Aksioni ka filluar që nga viti 2019

e postuar më at 19:48
65 0

Ministri i Brendshëm, Oliver Sopasovski, në një konferencë për shtyp gjatë dhënies së detajeve për operacionin “Mafia”, përgënjeshtroi informacioni se ky operacion ka filluar në kohën e ministrit të VMRO-DPMNE-së, Naçe Çulev.

Ai tha se ky operacion ka filluar edhe më herët, përkatësisht në vitin 2019 kur vetë ai ka drejtuar Ministrinë e Brendshme.

nga kategoria

Një vit nën maska!

Posted by - 20/03/2021 0
“Normalja e re” u bë e përditshmja jonë, jetë nën maska dhe nën apele të vazhdueshme për mbrojtje, larjen e…