Luana Vjollca vjen në Kosovë

e postuar më at 14:43
127 0

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka ardhur sot në Kosovë, shkruan Express.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Facebook, ku ka shprehur dashurinë për Kosovën.

 

“Moj e bukura Kosove. ❄️ 💕”, ka shkruar Vjollca ne profilin e saj ne Facebook bashkangjitur dhe me disa foto.

J X

nga kategoria