Ledri Vula rikthehet në BABASTARS

e postuar më at 10:05
229 0

Këngëtari, Ledri Vula u largua nga grupi ‘BABASTARS’ gjatë vitit 2012, e që pas një kohe të gjatë pauze, ai u rikthye përsëri por tani si i vetëm dhe jo në ndonjë label.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Ledri është parë nën shoqërinë e menaxherit të këtij labeli Dekorim Sahiti dhe anëtareve si Majk, Cozman dhe DJ Jungle, gjithashtu në prani të tyre ka qenë edhe Lumi B.

Siç duket raportet mes artistëve janë rregulluar, dhe nuk dihet se a do të ketë ndonjë bashkëpunim mes tyre.

Lumi B së fundmi është raportuar se ka prishur raportet me mikun e tij Vig Poppen, dyshja ishin pjesë e grupit KAOS, të themeluar vite me parë.

nga kategoria