LDK njofton se edhe Anton Quni është zyrtarisht kandidat për kryetar të partisë

e postuar më at 15:42
106 0

Lidhja Demokratike e Kosovës ka njoftuar se edhe kryetari i degës së LDK-së në Prizren, Anton Quni ka paraqitur kandidaturën e tij për kryetar.

Deri tani zyrtarisht janë tre kandidatë për kryetar të LDK-së, Anton Quni, Lumir Abdixhiku dhe Lutfi Haziri, transmeton Telegrafi.

J X

nga kategoria