Lamtumirë flokë të gjatë! Bora Zemani bën ndryshimin drastik në look (FOTO)

195 0

Bora Zemani është një nga moderatoret më të përfolura aktualisht. Së fundmi, ajo ka rrëmnbyer përsëri vëmenjden e ndjekësve me një dryshim të bërë në look.

Duket se Bora ka vendosur të heqë dorë përfundmisht nga flokët e saj të gjatë, pasi ishte vetë ajo që ndau një video me ndjekësit teksa ju thoshte ‘lamtumirë’ atyre.

Madje, Bora vendosi t’i presë vetë flokët duke u treguar mjaft e guximshme.

Dhe pse tashmë prej kohësh jemi mësuar ta shohim me flokët e gjatë, duhet ta pranojmë se ajo ngjan njëlloj këndshëm edhe me flokë të shkurtër.

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria