Ky është parashikimi i motit për sot

e postuar më at 07:40
41 0

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryj erë e dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 6 deri n 16, ndërsa ajo maksimale nga 21 deri në 28 gradë.

J X

nga kategoria

pg slot