Krisma në Çair, plagoset një polic

e postuar më at 09:24
53 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në Çair.

Sipas informacioneve jozyrtare qe mëson Tetova Sot janë dëgjuar disa krisma dhe me çrasht ka mbetur u plagosur një polic, i cili ka qenë jashtë orarit të punës.

Jozyrtarisht polici është në gjendje të rëndë dhe gjendet në spital.

Autori është i panjohur dhe se ka qëlluar në drejtim të policit me inicialet R.M. duke e goditur me dy plumba njëra i ka përfunduar në bark.

Ekipet e e policisë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin.

J X

nga kategoria

pg slot