KOALICIONI AAA-ASH VAZHDON BLLOKADËN E KUVENDIT, DORËZOHEN EDHE 18.000 AMENDAMENTE

e postuar më at 19:07
130 0

Koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa vazhdojnë bllokimin e Kuvendit, si masë reciprociteti për Ligjin për shtetësi, njofton SHENJA.

Nga koalicioni Aleanca për Shqiptarët – Alternativa bëjnë me dije se kanë bllokuar 8 propozim ligjet në Komisionin për Siguri dhe Mbrojtje. /SHENJA/

J X

nga kategoria

pg slot