Kjo pranverë rikthen trendin e famshëm të viteve ’90

e postuar më at 13:40
110 0

Vitin që lamë pas, kemi parë praninë e trendeve të së kaluarës në botën e bukurisë. Ky vit gjithashtu sjell një tjetër tendencë nga vitet ’90 që do të “trondisë” ujërat e bukurisë, konturi i famshëm me laps.

Personazhe të famshëm, midis tyre Spice Girls, ishin të fiksuara pas trendit të asaj kohe.

Tashmë të ashtuquajturën “buzë supermodeleje” e kanë përqafuar VIP-at si Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Lizzo, Meghan Thee Stallion dhe Maren Morris.
Ajo që për një periudhë e braktisëm, por e kërkojmë sërish.
nga kategoria