Kjo është dhurata që i bën Mevlani Ledjanës

e postuar më at 20:12
151 0

 

Në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, Mevlani dhe Ledjana u deklaruan për njëri-tjetri tashmë dyshja po shihen edhe më të përkushtuar.

Mevlani së fundi e ka suprizuar Ledjanën me një dhuratë, e që kjo e fundit e ka postuar atë në “story”, ku edhe e ka falënderuar.

Ai i ka dërguar një varesë, me të cilin i drejtohet asaj “Mbretëreshë”, teksa Ledjana ka shkruar “Faleminderit” në mbishkrim duke e etiketuar.

Ledjana dhe Mevlani pritet të dalin nga studio si çifti i parë nga emisioni.

 

J X

nga kategoria

Luana Vjollca vjen në Kosovë

Posted by - 10/03/2021 0
Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka ardhur sot në Kosovë, shkruan Express. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo…
pg slot