Kjo është bashkëshortja bukuroshe e kryetarit të ri të LDK-së Lumir Abdixhiku (Foto)

293 0

A e njihni bashkëshorten bukuroshe të ministrit Lumir Abdixhiku?

Lumir Abdixhiku është krytari i ri i LDK-së.

Lumir Abdixhiku ishte ministër i Infrastrukturës nga radhët e LDK-së

Ai ishte filimisht deputet nga kjo parti, derisa në zgjedhjet e fundit mori pozitën tjetër.

Ai është i martuar me Albina Kastratin dhe ka dy vajza. Ata të dy bashkë publikojnë foto nëpër rrjetet sociale si një familje e lumtur.

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria

Luana Vjollca vjen në Kosovë

Posted by - 10/03/2021 0
Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka ardhur sot në Kosovë, shkruan Express. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo…
pg slot