Kërkesa e papritur e Antonelës për Atdheun

e postuar më at 19:28
107 0

Atdheu është rikthyer në Për’puthen për një përballje me Antonelën, me të cilën pati një përplasje pasi zbuloi se kishin një puthje jashtë programit.

Atdheu tha se e bëri publike pas akuzave që i bënte Antonela në studio ndërsa ajo i tha se ishin të nxitura nga puthja me Sarën. Në përfundim të sqarimit, Antonela kërkoi që të rikthehej Atdheu në program ndërsa pritet të merret një vendim.

Atdheu: Edhe deklaratën kur e bëra, e dija që do dal i pabesë dhe legen, por krenaria u lodh nga ofendimet e tua si në prapaskenë, si në skenë. Dhe kur isha me Covid, më shajte në studio dhe nuk më le i qetë të kthehesha. Ajo më acaroi mua.

 

Antonela: Normal që e kam thënë se isha xheloze se ishe puthur me Sarën.

Atdheu: Pse e mbajte?

Antonela: Pse nuk e dalloje ti?

Atdheu: Jo.

Antonela: Të lutem.

Atdheu: Pse nuk e the publikisht?

Antonela: Prisja ta thoja në takim.

“Po më vjen keq se s’doja të dilja ashtu. Më kanë ngelur ca gjëra peng, më ngeli peng që nuk e bëra një takim me ty,” tha Atdheu.

nga kategoria

Policja seksi e Kosovës vazhdon me pozat joshëse

Posted by - 10/04/2021 0
https://www.instagram.com/linda_b_aliu/?utm_source=ig_embed&ig_mid=555B0C77-3AAA-4E8B-B5B3-B65290BE7E05Tash e sa kohë, Linda Aliu, njihet si policja më seksi në Kosovë. Me fotografitë e saj nëpër rrjete sociale,…