Kejvina Kthella ngacmon ndjekësit me fustanin e ngjitur pas trupit

e postuar më at 13:07
199 0

Kejvina është një nga modelet më të përfolura në në mediat shqiptare, teksa vazhdon të tërheq vëmendje me imazhet e reja.

Modelja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here foto dhe video nga më të ndryshmet në profilin e Instagramit.

Së fundmi ajo solli imazhe ku shihej e veshur me një fustan ngjyrë floriri, i cili i theksonte format trupore e në veçanti gjoksin e formësuar.

nga kategoria

pg slot