Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër, Albin Kurti dhe kandidatja për Presidente, Vjosa Osmani, do të presin në takim kryetarin e LDK-së Lumir Abdixhikun për t’u konsultuar për formimin e institucioneve.

e postuar më at 07:06
140 0

Takimi pritet të zhvillohet në ora 14:30 në ndërtesën e Kuvendit.

Ende nuk dihet qëndrimi zyrtar i Abdixhikut nëse LDK do të votojë apo të qëndrojë në sallë për votimin e Vjosa Osmanit për presidente.

J X

nga kategoria

Dani, gjyshi i ëndrrave

Posted by - 16/04/2021 0
Ramadan Krasniqi është një nga artistët më të njohur dhe të respektuar të muzikës shqiptare, shkruan “Kosovarja”. Dani prej vitesh…