Juventus po përpiqet të shesë të gjitha biletet e ndeshjes, pavarëisisht transferimit të Vlahovic

e postuar më at 14:25
23 0

“La Stampa” raporton se Juventusi ende nuk i ka shitur të gjitha biletat për ndeshjes e sotme kundër Hellas Verona.

Ndeshja pritet të jetë e para për Dusan Vlahovic me “Zonjën e Vjetër” dhe kjo po shihet se arsye e mjaftueshme për t’i bërë tifozët që të blejnë të gjitha biletet.

Megjithatë, nuk është kështu edhe pse aksesi është vetëm në 50 për qind të kapacitetit të stadiumi.

Raporti pretendon se disa orë para ndeshjes, ka ende shumë bielta të pashitura në sektorët lindor dhe perëndimtor të fushës./Arbresh.info

A M

nga kategoria