Jehona Dreshaj rrit temperaturat me imazhet e fundit

e postuar më at 13:30
133 0

Jehona Dreshaj është motra e Afërdita Dreshaj dhe shumë e komentuar në mediat rozë.

Bukuroshja ka kohë që jeton në SHBA dhe ka ndjekur rrugën e së motrës, duke i hyrë kështu botës së modelingut atje, shkruan “Kosovarja”.

Brunja posedon linja perfekte turpore, që nuk heziton asnjëherë t’i shfaqë para ndjekësve të saj të shumtë në rrjete sociale.

 

Njësoj ka vepruar edhe sot (e martë), ku ka publikuar disa fotografi, ku shihet e veshur me xhinse dhe një bluzë që i ekspozon barkun e sheshtë.

“Le të bëhemi shokë” ka shkruar bukuroshja në mbishkrimin e fotografisë, e cila ka arritur të marrë shumë pëlqime dhe komente.

nga kategoria