Ja sa paguhen VIP-at për një postim në Instagram (Foto)

e postuar më at 09/04/2021
115 0

Websajti “Instagram Rich List” rendit emrat e personazheve më të njohur ne bote, nga The Rock te Beyonce.

Listën e të pasurve në Instagram vitin e kaluar e kryesonte Kylie Jenner.

Ajo ka arritur të fitojë rreth 986,000 dollarë për një postim të sponsorizuar.

Megjithatë, ajo është rrëzuar nga froni dhe tani, numri një i momentit është “The Rock”.

Aktori Dwayne Johnson, merr 1,015,000 dollarë për postim.

nga kategoria