Ish ushtari i UÇK- së “gozhdon” Ahmetin në sy të të gjithëve: Shiko në çfarë gjendje mke lënë!

e postuar më at 12:39
36 0

Kryetari i BDI,Ali Ahmeti zhvilloi mbrëmë një takim me banorët e fshatit Debresh.
Mirpo një prej qytetarëve ish ushtarë i UÇK-së e ka bërë për dush të ftohtë kreun e BDI, ai ja ka thënë në sy Ahmetit se nuk ka bërë azgjë për ushtarët duke i lënë pas dore.

Qytetari u shpreh:

Shiko si m’ke lëne, kur kam qenè unë luftar ti askund ske qënë.

 

T F

nga kategoria

Fillon vaksinimi i gazetarëve

Posted by - 12/04/2021 0
Mbi 600 gazetarë dhe punonjës medial sot prej orës 8:20 deri në orën 10:30 do të vaksinohen në sallën “Boris…