Irina Shayk shfaqet gati e zhveshur, mbulon trupin me disa rripa

e postuar më at 12:24
274 0

Modelja 35-vjeçare ka një trup ‘vrasës’ dhe nuk frikësohet për të shfaqur atë, ajo shfaqi trupin e saj me një veshje të zezë me rripa duke i publikuar këto fotografi në rrjete sociale.

Dhe Irina Shayk shfaqi përsëri trupin të hënën derisa postoi një seri fotografish shumë zbuluese të trupit të saj.

Ajo u shfaq për Mugler Spring Summer 2021.

nga kategoria

Sërish rriten çmimet e derivateve

Posted by - 23/08/2022 0
Nga sonte në mesnatë do të rriten çmimet e derivateve, tregojnë të dhënat e Komisionit Rregullator të Energjisë. Benzinat rriten…
pg slot