Irina Shayk shfaqet gati e zhveshur, mbulon trupin me disa rripa

e postuar më at 12:24
166 0

Modelja 35-vjeçare ka një trup ‘vrasës’ dhe nuk frikësohet për të shfaqur atë, ajo shfaqi trupin e saj me një veshje të zezë me rripa duke i publikuar këto fotografi në rrjete sociale.

Dhe Irina Shayk shfaqi përsëri trupin të hënën derisa postoi një seri fotografish shumë zbuluese të trupit të saj.

Ajo u shfaq për Mugler Spring Summer 2021.

nga kategoria

Parashikimi i motit për sot

Posted by - 05/04/2021 0
Moti sot do të jetë me diel dhe vranësira lokale. Do të fryj erë mesatare nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale…