Infektologu Cana tregon diskutimin e fundit me Luran Ahmetin

e postuar më at 25/03/2021
450 0

Edhe infektologu Fadil Cana reagoi për humbjen e aktorit të njohur Luran Ahmeti i cili humbi jetën nga coronavirusi.

“Luran,dje më the se po qe se është nevoja do rrish në spital 100 ditë, unë të kërkova të durosh 10 ditë, por vdekja dinake para syve dhe duarve të mi të mori tinëzisht për 1 ditë. Prehu në paqe miku im!, shkruan Cana.

J X

nga kategoria