Hiqen të gjitha dilemat e ndarjes më të famshme në Për’puthen / Dyshime për foto nudo

e postuar më at 20:56
163 0

Javë më parë për Express Rozë, Bearti konfirmoi ndarjen nga Tea, e që për një kohë të gjatë dyshja ishin në krye të mediave rozë, për shkak se Tea kishte dal nga emisioni i dashurisë “Për’puthen” si çift me Andin.

Ajo sqaroi të gjitha përmes dy video të postuara në rrjetet sociale, ku tregoi se mes tyre është një dashurie e vertëtë dhe se kanë qenë të detyruar nga produksioni i emisionit.

J X

nga kategoria