Gruaja befason mjekët me gishtin e gjatë të këmbës

e postuar më at 09:21
172 0

Një grua ka shokuar mjekët pasi ua tregoi gishtin jashtëzakonisht të gjatë të këmbës.

Anna Tantillo tha se kjo gjë po ‘e vret’ atë dhe mjekët thanë se nuk kishin parë kurrë një pacient me ‘këtë gisht kaq të madh të këmbës’, shkruan dailystar, transmeton Klan Kosova.

Ajo i tha kirurgut Dr Brad Schaeffer se ka shumë dhimbje dhe se opsioni i saj i fundit është për ta rregulluar atë.

Dr Schaeffer tha se gishti i madh i Anës mund t’i shkaktojë probleme serioze në të ardhmen.

“Unë personalisht nuk kam parë kurrë një pacient që ka kaq shumë gishtin e madh të këmbës”, tha mjeku.

nga kategoria

pg slot