Gjobiten 428 qytetarë për mosmbajtjen e maskës

e postuar më at 09:35
64 0

Në 24 orët e fundit në të gjithë territorin e vendit tonë për mosmbajtjen e maskës janë sanksionuar 428 qytetarë, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, transmeton TV21.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme apelojnë deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

nga kategoria