Flet nga burgu Marjusi, i dashuri Ersida Dyrmishit: Ajo më tradhëtoi dhe mua me shokun e burrit!

e postuar më at 14:40
52 0

Ka folur së fundmi më për mediat, i riu nga Lushnja Marjus Musaku, i cili po vuan dënimin për marrjen peng të Ersida Dyrmishit, 30-vjeçares nga Durrësi, që pretendon se lushnjari e ka përdhunuar. JOQ ALBANIA ka publikuar fakte se Ersida ishte në një lidhje dashurie me Marjusin dhe sipas këtij të fundit ai nuk ka abuzuar kurrë, por 30-vjeçarja kishte shkuar me dëshirë, edhe pse ishte e martuar dhe me fëmijë.

Marjusi ka thënë për mediat se përveç lidhjes me të dhe me burrin, Ersida ka pasur edhe një lidhje tjetër me një shokun e burrit të saj. Ai shton se Ersida e denoncoi, pasi ai zbuloi këtë lidhje.

”Ndodhem në burgun e Durrësit, kemi pasur një vit e gjys lidhje, e takoheshim përditë. Jemi njohur në plazh. Më ka thënë që burri më keqtrajton. Ne flisnin çdo ditë. Në dy e gjys e prisja kur dilte nga puna deri në orën katër, kur shkonte merte gocat. Më thoshte jam e jotja deri në vdekje. Të dua, dua të rrij me ty. I ka thënë burrit që dua të ndahem nga ty se më donte. E kam me mesazhe me të gjitha, me prova. Ne kemi qenë tek shtëpia. Me datë 1 zbulova se kishte lidhje me shokun e burrit, njëkohësisht edhe me mua. Ajo e ka pranuar që ka lidhje. Më pas i kam thënë mere burrin në telefon dhe nuk je për mua. Janë kamera, nuk është e vërtetë çfarë ka thënë. E kapa tradhtinë me shokun e burrit prandaj ma bëri këtë. Në orën katër e gjysëm ka ndodhur dhe në 11 e gjysëm më ka ardhur policia.

J X

nga kategoria

pg slot