Fillon ora policore, zbrazet kryeqyteti

e postuar më at 20:15
92 0

Edhe sot në bazë të vendimit më të ri të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut ora policore ka filluar në orën 20:00 dhe do të zgjasë deri në orën 05:00 të mëngjesit.

Fillimi i orës policore dy orë më herët është njëra nga masat që u ndërmorën për të luftuar përhapjen e koronavirusit. /SHENJA

nga kategoria