Festa Qoqaj e kishte nënën “Miss Kosovarja” (FOTO)

e postuar më at 12:56
227 0

Në vitin 1996 në Kosovë gjithçka dukej keq, zi dhe zymt, për shkak të rrethanave të asaj kohe, kur Kosova ishte në okupim.

Ani pse kohë e pa kohë, në këtë vit në Kosovë u mbajtë “Miss Kosovarja”, që gjallëroi jetën kulturore në vend.

Njerëzit e mbajnë në mend spektaklin e madh e shkëlqyes “Miss Kosovarja”, ku triumfoi Diellza Kolgeci, ndërkohë që përcjellëse e parë u shpall bukuroshja Nora Ibërdemaj, shkruan “Kosovarja”.

Por, a e dinit se Festa Qoqaj, bukuroshja e Instagramit dhe emisionit “Express Rozë” është vajza e Nora Iberdemajt dhe mbesa r fotografit me emër Gani Ibërdemaj?

Epo, dardha pikë nën dardhë!

nga kategoria