Fatos Nano nuk heq dorë nga luksi, lëviz me truprojë dhe makinë të shtrenjtë, bëhet “shofer” në Maseratin e tij

e postuar më at 18:54
261 0

Pasi del nga ambienti ku ndodhej, Nanon e pret jashtë troproja, i cili me një çadër “Maserati”, e mbron nga shiu deri në momentin që futet në makinë

TIRANË– Ish-kryeministri i vendit Fatos Nano është pikasur nga paparazzi-t në një prej rrugëve më të frekuentuara të zonës së ish-Bllokut. Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga Panorama, Nano shoqërohet nga një truprojë, i cili i mban çadrën.

Pasi del nga ambienti ku ndodhej, Nanon e pret jashtë troproja, i cili me një çadër “Maserati”, e mbron nga shiu deri në momentin që futet në makinë. Megjithatë edhe pse ka një shoqërues, ish-kryeministri preferon që ta drejtojë vetë mjetin e tij super-luksoz.

J X

nga kategoria