Ermira Ferati – sozia e Nora Istrefit

e postuar më at 10:23
333 0

Blogeria e re nga Mitrovica, Ermira Ferati, e lindur dhe rritur në Gjermani, ka një karrierë të pasur prezantimi të modës atje, shkruan “Kosovarja”.

Ermira Ferati është 26-vjeçare, nënë e dy djemve: Anuarit dhe Noelit. Ermira përngjanë shumë në këngëtaren tonë të njohur, Nora Istrefi.

Ermira për revistën tonë, “Kosovarja”, thotë se kur takohet me shqiptarë, i thonë se shumë përngjanë në Nora Istrefin.

“Ka edhe të tillë që habiten kur më shohin, duke menduar se po e shohin këngëtaren Nora Istrefi”, thotë ajo për revistën tonë.

Ermira Ferati po e synon një kulm karriere, e që lidhet me modën në Gjermani.

Sidoqoftë, sa herë që vjen në Kosovë, shikohet me kureshtje, meqë është një lloj sozie e Nora Istrefit. S. K.

nga kategoria

pg slot