Era Istrefi së shpejti lanson bashkëpunimin me këngëtarin e njohur

e postuar më at 21:54
204 0

Artistja shqiptare pas sa kohe pauze siç duket do të rikthehet.

Era ka zgjedhur të rikthehet me bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

“Too far”, mban emrin kënga të cilën do e publikojë me artistin kolumbian Julian Perretën.

Këtë e bën publike fansat e dyshes duke postuar një imazh të tyre së bashku dhe titullin e këngës.

Ndryshe, ky është projekti i parë i Era Istrefit për vitin 2021-të.

Rikujtojmë se, artistja shqiptare ka treguar arsyen e mos publikimit të këngëve të reja deri më tani duke thënë se dëshira e saj është të këndoi edhe në gjuhën shqipe mirëpo kjo gjë nuk iu është lejuar të kompania se ku ka nënshkruar kontratën dhe kështu e ka ndërruar dhe tani siç duket janë pajtuar të dyja palët lidhur me këtë dhe do vazhdojë publikimin e këngëve të reja.

nga kategoria

Luana Vjollca vjen në Kosovë

Posted by - 10/03/2021 0
Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka ardhur sot në Kosovë, shkruan Express. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo…
pg slot