Eksluzive: LDK do ta bëjë kuorumin, herën e tretë e voton Nasuf Bejtën

e postuar më at 20:41
198 0

Burime të Botapress-it brenda LDK-së bëjnë të ditur se të gjithë deputetët e Grupit Parlamentar të LDK-së do të marrin pjesë në votimin e tretë për zgjedhjen e Presidentit të Kosovës.
Këto burime bëjnë të ditur se tashmë është arritur “kompromisi” mes deputetëve të LDK-së që të marrin pjesë në raundin e tretë të zgjedhjes së Presidentit të vendit dhe që të votojnë Nasuf Bejtën për president të vendit, shkruan Botapress.

J X

nga kategoria

pg slot