Edhe nje kandidate e PDK-së për deputete kërkon rinumërim të votave

e postuar më at 19:07
156 0

Ish deputetja dhe kandidatja e Partisë Demokratike të Kosovës, Xhevahire Izmaku, ka kërkuar rinumërim të votave për kandidatët për deputetë, pasi që sipas saj në secilën parti kanë ndodhur blerje të votave.

Postimi i plotë i Imazkut:

“Rinumrim për të konfirmuar çdo votë sepse ka shumë dyshime qē keto storje kane ndodh ne çdo parti, te Fortit per te Fortit..!

Kush na garanton qe s’kane ndodh te tilla blerje dhe secili nga ne qe ishim ne prag, nuk u demtua, nuk ju “ndal” hezi qe te ece tjetri ose tjetra!

Rinumrim pra!”

J X

nga kategoria