E poshtëroi në Instagram, Meriton Mjekiqi i kthehet keq ish-gruas

e postuar më at 13:26
189 0

Moderatori i njohur Meriton Mjekiqi ishte i ftuar në NIN të Klan Kosova.


Ai shpalosi të pathëna mbi sherrin me Noizyn dhe jo vetëm.

Meritoni u pyet edhe mbi mesazhin e ish-parnteres së tij, njëherësh nëna e djalit dërguar Varrosit të OTR.

“Ajo nuk është tani gruaja ime. Egesta është mami i djalit tem. Djali jem është gjaku jem dhe për kurgjo në botë nuk e lejoj të ma largojë djalin. As me reagime të tilla, veprime të ulëta si një femër sepse unë jam baba i djalit” – u shpreh mes tjerash Mjekiqi.

Meritoni deklaroi se problemi i ish-partneres është që reagon në mënyra të ndryshme të papërshtatshme.

nga kategoria