“Duro”, Kënga e re e Dafina Zeqirit me mesazh të fuqishëm (Video)

196 0

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e ri.

“Duro” mban titullin kënga përmes së cilës artistja bart një mesazh të fuqishëm për të gjithë ata që përballen me depresionin dhe probleme të tjera të shëndetit mendor.

Tekstin e ka shkruar Elinel, ndërsa përmes këndimit 31-vjeçarja inkurajon fansat që të bëhen më të fortë se përherë.

Ndiqeni të plotë këngën në vijim.

 

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria