Dua Lipa për festën pas Grammy Awards, e mahnitshme

132 0

Dua Lipa festoi fitoren e saj të madhe të Grammy, me ndihmën e të dashurit Anwar Hadid, dhe fotot janë tepër të lezetshme.

Dua u nominua për gjashtë çmime dhe përfundoi duke marrë në shtëpi çmimin “Albumi më i mirë Pop” për albumin “Future Nostalgia”. Anwar nuk shkoi me të në ceremoni, por i dha asaj një festë të adhurueshme pas mbrëmjes madhështore.

Për të nisur natën, ajo ndryshoi nga veshja e pabesueshme me diamante të frymëzuar nga Cher në diçka po aq argëtuese. Pamja e saj për festë është një lloj versioni mini i fustanit të saj në tapetin e kuq; është një fustan shumë i shndritshëm, me super shkëlqim, me një të çarë në kofshë që duket se është gati për pistën e vallëzimit.

Ajo e përfundoi pamjen me thonjtë e gjatë me xhevahire, në formë katrore, ​​dhe disa taka metalike që lidheshin deri në gjunjë.

Ajo ndau fotot e natës së tyre në Instagram, duke shkruar, “të gjithë fluturat në botën duke pritur për mua. Djali im engjëll Anwar Hadid”.

Mbrëmja kishte një temë të fortë me flutura, nga fustani i saj i zbukuruar në tapetin e kuq, te perla e dhëmbëve në formë fluture.

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria